February 17, 2019

هدف ما مدیریت بهتر درمان است

ما اعتقاد داریم با پیوند پزشکی و تکنولوژی، و با پیروی از رفرنس های موجود میتوانیم کمک بسزایی به جامعه درمانی داشته باشیم. سود این راهکار ها شامل حال هم پزشکان و هم بیماران خواهد شد

ما اعتقاد داریم برای کمک به درمان بهتر، باید محیط جامعه درمانی را بخوبی بشناسیم، نیازهای آنها را درک کنیم، تا بتوانیم مناسب ترین راهکار های دیجیتال را به آنها عرضه کنیم.

ماموریت و چشم‌انداز

ماموریت ما مبدل شدن به قابل اعتماد ترین ارائه دهنده راهکار های دیجیتال بهداشت و درمان،
و کمک به مدیریت بهتر درمان، در تمامی زنجیره سلامت میباشد.

ما به کیفیت بالا و موثر بودن اعتقاد داریم.
ما اعتقاد داریم امکاناتی که ارائه میشود اهمیت کمی دارد، بلکه تمرکز ما بر موثر بودن راهکار میباشد.

فقط در این صورت هست که ما راه کاری را پیشنهاد میدهیم.

مهم نیست که چه امکاناتی ارائه میکنید

مهم این است که چگونه این امکانات به درمان بهتر کمک کند

تاریخچه ما

شرکت درسا رسانه هوشمند در ۱۳ سال پیش از نخستین شرکتهای بود که در عرصه تولید نرم افزارهای سیستمهای مدیریت اطلاعات در کشور  پا به عرصه گذاشت. اولین محصول این شرکت DPIS) ،DORSA Project Information system)، نرم افزاری طراحی شده برای شرکت های پروژه محور در ابعاد بزرگ بوده است. اکنون شرکت درسا یکی از بزرگتربن تولید کنندگان نرم افزاری مدیریت اطلاعات پروژه در خاورمیانه است که با محصول PMIS  خود افتخاری جاوید در وطن از خود به جا گذاشته است .

شرکت سیما رسانه درسا که از زیر مجموعه های شرکت درسا می باشد با اتکا به تجربه و دانش کسب شده  در سیستم های مدیریت اطلاعاتی (IS)  در سال ۱۳۸۸ به ثبت رسید و در سال ۱۳۹۰ کار خود را در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریت اطلاعات بیماران با نرم افزار PRS) Patient Registry System) آغاز کرد و با توجه به ادعایی که در زمینه  سیستم های مدیریت  اطلاعات در پشت سر خویش دارد در سال ۱۳۹۲ با مشارکت یک شرکت کانادایی به نام Dotech و یک تیم مجرب پزشکی و تحصیل کرده در رشته انفورماتیک پزشکی  و حمایت مراکز تحقیقات دانشگاه تهران توانست نرم افزار پرونده الکترونیکی بیمار (EMR) را به بهره برداری برساند .

امروز ما تنها به مدیریت بهتر درمان می اندیشیم، اعتقاد داریم که تکنولوژی و هوش مصنوعی ناگریز راهی است که برای رسیدن به  کیفیت درمان بهتر باید از آن عبور کرد.

شرکای تجاری ما

افتخار میکنیم که شما را نیز در کنار خود ببینیم

گروه شرکتهای درسا، به عنوان مادر شرکت سیما، با بیش از ۱۰ سال سابقه طراحی و اجرای راهکار های مدیریت اطلاعات پروژه‌های نفت و گازی، در این صنعت به خوبی شناخته شده است. تجربه ارزشمند درسا، ما را در طراحی هر چه بهتر سیستم‌های مدیریت اطلاعات یاری رسانده است.

بیمارستان شریعتی
بیمارستان شریعتی

بیمارستان شریعتی به عنوان قطب علمی سیستم بهداشتی کشور، با ما در شناخت بهتر نیازهای جامعه پزشکی-درمانی، و مشاوره در زمینه چگونگی براورد این نیازها همکاری میکند.

گروه مشاورین استراتژیک داتک کانادا،‌ با سالها تجربه در مشاوره و پیاده سازی سیستم های EMR و HIS قدم به قدم ما را همراهی میکنند. داتک همچنین در ارائه راهکارهای سخت افزاری از جمله راهکارهای موبایل، به ما مشاوره میدهد.

تخصص و مهارت‌ها

همچنان مشتاق یادگیری بیشتر هستیم

Medical Informatics
Web Development
HIS
Project Management
EMR
Information Management
Artificial Intelligence
Design
Clinical Decision Support System

مراکزی که به ما اطمینان داشته‌اند

ارایه راهکارهایی که همواره مورد نیاز مراکز بهداشتی بوده است، موجب شد که مراکز بهداشتی مختلفی خصوصا دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از راهکار های سیما استقبال کنند.

ما نیازهای جامعه پزشکی را میشناسیم

به جمع ما بپیوندید

ما به اعضای خود کمک میکنیم تا به حداکثر توانایی‌های خود برسند.
ما با فراهم کردن یک محیط پویا و پرانرژی، به پرورش خلاقیت افرد خود کمک میکنم. ایده چیزی نیست که تنها مدیران پیشنهاد بدهند. ما انتظار داریم تک تک افراد ابتکار داشته باشند. مهم نیست مسئولیتشان چیست!

 

ما تازه شروع کردیم.

شما بخشی از یک طرح بزرگ خواهید بود.

سوالات بیشتری دارید؟

مطمئن نیستید کدام راهکار برای شما مناسبتر است؟ میخواهید بیشتر در مورد راهکارهای ما اطلاع پیدا کنید؟
میخواهید به جمع شریکهای تجاری ما بپیوندید؟ تمایل دارید در مورد امکان همکاری با هم مذاکره کنیم؟
جهت رسیدن به اهدافی مشترک، ایده ای دارید؟