February 17, 2019

مناسب‌ ترین راهکار جهت مدیریت مطب

کلینیک خود را مجهز کنید

Electronic Medical Recording System چیست؟

سیستم الکترونیک ثبت اطلاعات پزشکی، به نرم افزار هایی اطلاق میشود که جهت جمع آوری سیستماتیک اطلاعات پزشکی بیماران طراحی شده باشند. این اطلاعات در تئوری باید قابلیت انتقال بین مراکز و سیستم های مختلف را داشته باشند. منظور از اطلاعات پزشکی گستریه ای از اطلاعات مرتبط با بیمار میباشد شامل: اطلاعات دموگرافیک، سابقه پزشکی، آلرژی، داروهای مصرفی، وضعیت واکسیناسیون، نتیجه آزمایشات، گرافی ها و گزارشات آنها، علائم حیاتی و اطلاعات بیمه ای.

واژه EMR اغلب به جای واژه EHR یا پرونده الکترونیک سلامت (Electronic Health Record) بکار میرود. هر چند میتوان تفاوت هایی را بین این دو واژه در نظر گرفت. سیستم های EHR عموما توسط دولت ها یا سازمان های بزرگ و کشوری تولید و نگه داری میشود و هدف آنها جمع آوری، اشتراک و بروز نگه داشتن تمامی اطلاعات سلامت هر بیمار، از پیش از تولد تا پس از مرگ میباشد. سیستم های EMR به نرم افزار های مدیریت مطب و یا هسته مرکزی نرم افزار های مدیریت بیماستانی اطلاق میشوند که اطلاعات بیمار را ایجاد میکنند و به نوعی یک منبع ورودی برای EHR میباشد. لازم به ذکر هست که شرکت هایی نیز که چندین سیستم‌ EMR متصل به هم را طراحی میکنند، که اطلاعات بیماران در این سیستم ها میتواند در دسترس افراد مجاز قراربگیرد، گاه از واژه EHR استفاده میکنند.

G.A EMR چیست؟

Genius Assistant EMR حاصل بیش از ۳ سال تحقیق و توسعه با هدف رسیدن به یک سیستم جامع، استاندارد و بومی، جهت براورد اصلی ترین نیازهای جامعه پزشکی بوده است.

 • Effective Scheduling

  با سیستم نوبت دهی موثر، کنترل دقیقی بر روی مدیریت کلینیک خود داشته باشید و اتلاف وقت بیماران خود را به حداقل برسانید،

 • Simple Data Entry

  با راهکارهای هوشمند سیما، دیگر وقت با ارزش شما برای ثبت اطلاعات تلف نخواهد شد

 • Powerful Order Entry

  سیستم قدرتمند نسخه نویسی سیما، دستیار هوشمند شما در هنگام نسخه نویسی

 • Summary Report

  . پرونده قطور بیماران قدیمی خود را، به صورت یک خلاصه مختصر و مفید مرور کنید. همواره گزارش دقیقی از وضعیت کلینیک خود داشته باشید

 • Access Anywhere

  بیمارستان، کلینیک، منزل، در هر کجا و هر زمان، به اطلاعات بیماران خود دسترسی داشته باشید

پیش از خرید ما را بیازمایید ، جهت دریافت اطلاعات ورود با ما تماس بگیرید

مراکزی که به ما اطمینان داشته‌اند